* Budu ráda když mi napíšete... Doufám ve vyjádření vašich názorů na má díla, kritiku i chválu ráda uvítám. *

    * V případě dotazů mi raději napište email, na který odpovím většinou do 3 dnů. Nečekejte brzkou odpověď v návštěvní knize. Kontroluji ji jen při aktualizaci webu. *

                                                                                                                                                                                                                    

Kniha návštěv

opet klid v dusi

Datum: 29.01.2014 | Vložil: Karolina

Diky te dlouhe pauze jsem se uz zacinala bat ze mi uz nebudete prinaset dalsi krasne okamziky při obdivovani vasich del. Jste mi velkou inspiraci. Jsem rada ze jste s tim nezkoncila.
Kara

Zájem

Datum: 22.04.2013 | Vložil: Alena

Dnes ráno jsem objevila vaše stránky a už dvě hodiny nevycházím z údivu. Nahlédla jsem i do e-shopu na Fler.cz a máte tam zkvostné kousky k prodeji, ale ráda bych vás požádala (pokud je to možné) zda bychom se nemohly domluvit na šperku, který by jste udělala přímo pro mne. Všimla jsem si že jste z Ostravy a ráda bych se s vámi setkala osobně. Bohužel nemám osobní email, ale zašlu vám na sebe v průběhu dneška telefonní kontakt (má hlava děravá si jej nepamatuje).
Alenka

Údiv

Datum: 15.01.2013 | Vložil: Veveruška

Nádhera, zkvost. Narazila jsem na vaši stránku zcela náhodou a strávila u nich dobré 2 hodiny. Máte úžasný talent a trpělivost. Jen mne udivuje jak málo ohlasů zde máte. Vaš šperky jsou zkvosty, každý originální. Škoda že mám alergii na kovy, jinak bych vás hned o nějaký požádala. Opravdu nádhera, jen tak dál!!!

Re: Údiv

Datum: 18.01.2013 | Vložil: K.M.

Alergie na kov nevadí, dělám i šperky z antialergenního materiálu... Jinak moc díky za chválu. A k onomu údivu nad množstvím ohlasů - většinou mi lidi píšou prostřednictvím "Napište mi" přímo na email :) Do návštěvní knihy málo :)

Jste úžasný talent

Datum: 31.03.2012 | Vložil: Petra

Včera jsem našla Vaši stránku a děkuji za nádherný zážitek. Už jsem si ji od té doby prohlídla asi 5x a pořád nacházím další krásné věci. Jste úžasný talent!

Odkaz jsem si uložila a "opisuji" Vaše nápady v kroužkové vazbě, v šitých šperkách ale i v neobvyklých barevných kombinacích a hlavně - moc si to užívám. Je to krásné! Jako bych šla do umělecké galerie. :-)

Ještě jednou Vám děkuji.
Petra

já zírám

Datum: 02.11.2011 | Vložil: Kristina

Jste blázen... , ale KRÁSNÝ blázen ! Náhodou jsem objevila Vaše stránky a už teď vím, že je budu sledovat a obdivovat Vaši tvořivost a především trpělivost.
Kristina

Re: já zírám

Datum: 05.11.2011 | Vložil: KM

Ó díky za obdiv mé amatérské tvorby :)
Souhlasím, že občas jsem tak trochu blázen, pozitivní blázen a neumím si představit, že by tomu bylo jinak :)

Hurá

Datum: 19.07.2011 | Vložil: evitschka

Už jsem se pomalu bála, že jsi s tím tvořením sekla, když se tu tak dlouho neobjevovalo nic nového... naštěstí tomu tak není :-) Tak ať se ti i nadále daří a kdyby tě třeba zajímalo, jakým směrem se teď ubírá moje tvorba, koukni na moje nové stránky czechbeading.blogspot.com.
Pa,
e*

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek