**************************************************************

Konec psaní

05.10.2014 08:08

Jelikož už nějakou dobu neustále trpím nedostatkem času rozhodla jsem se jen občas přidávat svá nová dílka do příslušných sekcí, takže milí šperkaři, o inspiraci, kterou vám údajně přináším (což mě velice těší) nepříjdete, a všichni co si oblíbili mou abstraktní tvorbu se také dočkají občas nových příspěvků.

Děkuji Vám za vaši přízeň a za vaše milé emaily, klidně piště dál.

Mějte se krásně

K.M.

 

Nový foťák, nové kresby

29.04.2014 12:57

Konečně mám nový foťák a tak opět mohu prezentovat své skromné výtvory. Tentokrát jsou to dvě kresby.

První kousek původně neměl mít s andělem nic společného. ale z toho co v počátku vypadalo jako tulipánový květ se nakonec vyklubal abstraktní anděl a jehož kresbu jsem byla už tak dlouho žádána jistou milou osůbkou - ač neplánovaně, splnila jsem její přání :)

Druhý kousek je něco co mi svým způsobem připomíná liány. její vznik má jistě něco společného s častým (v poslední době) sledováním přírodopisných pořadů....

Po dlouhé době zpět

22.01.2014 20:46

Už dlouho jsem o sobě nedla znát... Nebyl čas, ačkoliv v tvorbě nezaostávám, nenacházím čas na focení, úpravu fotografií a následné vkládání na stránky... Přidávám dnes alespoň něco málo šperků a snad v nejbližší době najdu čas i na zvěčnění své nejnovější kresby a obrazu. Vzhledem blížícímu se stěhování do zcela jiných míst (z města kterého mi běhá mráz po zádech, do městečka, které hladí po duši i srdci...) mé myšlenky nyní míří zcela jinými směry než do uměleckých sfér. Odejít z Ostravy do lůna Beskyd bylo vždy mé velké přání a nyní se mi plní... se vším všudy, dokonce se vrátím do města mých dětských let, do města jež je mou srdeční záležitostí. 

Tak tedy alespoň pár kapek do poháru... Na to že se mi plní můj sen si musíme připít (škoda... jsem abstinent)...

Azurri

Aranciata

Bella addormentata

Verde

    

Pettirosso

Ať se i Vám plní vaše sny :) těším se opět na vaše ohlasy, emaily a zase někdy naviděnou...

********* *** ********* ** ***** **** *** ***** ******** **** ***** ********

 

Svlékla jsem draka ze šupin...

20.04.2013 15:49

Navštívil mne zánět šlach a kapilár, noha v sádře... každý večer psychická muka když si musím píchnou sama injekci (obdivuji diabetiky!)... Tak si uklidňuji své nervy tvorbou šperků. Nedávno jsem si koupila kovové komponenty a tak jsem pro ně teď našla hned využití na několik způsobů. Představuji vám náramky, náhrdelník, náušnice a přívěšky ze světa bájných draků...

Vše začalo párem náramků...

Dragon scale

Dos de dragon

A aby chudáčkovi modrému náramku nebylo smutno, přišel na svět i stejnojmenný náhrdelník

Ačkoli se snažím nikdy nic nedělat dvakrát... tentokrát mi to nedalo. A tak světlo tohoto světa spatřila sada šperků Occhio del drago hned v několika provedeních...

Jak vidíte sami, sadu vždy tvoří naušnice a přívěšek. A pro lepší představu nyní pár fotek každé z oněch čtyř sad.

Occhio del drago - Arancione

  

Occhio del drago - Nero

Occhio del drago - Blu

Occhio del drago - Rosolare

Snad jsem i tentokrát potěšila vaše kritické oko :)

********* *** ********* ** ***** **** *** ***** ******** **** ***** ********

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>